Chiro speelt en feest! 450 Kerstrozen kleuren Roy

Op zondag 20 november vond christus koning plaats, hét feest van de Chiro. Traditiegetrouw zijn we deze dag gestart met een viering in de kerk te Gruitrode. Hierna wandelden we samen naar de chirolokalen, waar de oud-leiding druk in de weer was met het bereiden van het middagmaal: heerlijke hotdogs. ’s Namiddags had de leiding van elke groep nog een activiteit voorzien. Zo werd er, ondanks het slechte weer, toch nog uitgebreid gespeeld, geknutseld en gekleurd. Dit natuurlijk allemaal in afwachting van het grote bezoek: de Sint! Met een bang hartje werd iedereen naar voren geroepen om te horen wat Sinterklaas en zijn pieten te vertellen hadden. Dit bang hartje werd al snel ingeruild voor een brede glimlach toen iedereen beloond werd met een goedgevulde snoepzak. Wij vonden het alvast een geslaagde editie en kijken uit naar volgend jaar!

Op zondag 4 december verzamelden we allen om 9.30 u. op de Chiro. Voormiddag stond immers onze jaarlijkse kerstrozenverkoop op de planning. Samen met de enthousiaste leden trok de leiding op pad doorheen heel Gruitrode. We trotseerden de kou en slaagden erin om maar liefst alle 450 kerstrozen te verkopen op 2 uur tijd. De opbrengst van deze verkoop gaat naar de opfrissing van onze lokalen en de aankoop van nieuw spelmateriaal. Zo hebben we eerder dit jaar een buitenkraan laten installeren, om deze zomer leuke waterspelletjes te kunnen spelen! Omdat de ribbels nog wat te klein zijn om te helpen verkopen, sloten zij om half 2 aan met de groep. We splitsten de volledige Chiro op in 5 kleinere groepen en speelden een dorpsspel. Omstreeks 15.00 u. had de leiding warme chocomelk en pannenkoeken voorzien om iedereen te belonen voor hun inzet tijdens de verkoop en het spel bij deze winterse temperaturen. Namens de gehele leiding willen we iedereen dan ook nog eens bedanken voor hun inzet. Wij hebben ervan genoten en hopen jullie volgend jaar allemaal terug te zien!