Moet ik reserveren voor een viering?

Wij raden het ten zeerste aan.

Als je reserveert, kan je meevieren en is er een stoel voor je voorbehouden.

Reserveer je niet en alle stoelen zijn gereserveerd of de vrije stoelen zijn al ingenomen door gelovigen die voor jou toekwamen, dan mogen wij je niet binnenlaten. Dit zullen we dus ook niet doen. Wij hopen op jullie begrip. En doe het gewoon. Bel naar zuster Magda en zuster Imelda. Zij zijn blij als ze jullie horen en iedereen is er gerust in dat alles goed zal verlopen.

 

Hoe reserveer ik?

Telefoneren naar 011 633965

op woensdag/donderdag/vrijdag tussen 17.00 u en 20.00 u

of via mail tot vrijdagavond 20.00 u naar zr.magdaschepers@telenet.be

Je geeft je naam, adres, telefoon en mailadres, indien je dit bezit, door alsook de viering waar je naar toe wenst te gaan.

Je kan reserveren voor één week. Iedere week opnieuw.