Eerste Communie in Gruitrode

36 kinderen uit Gruitrode ontvingen hun 1ste Communie op 26 september, opgesplitst in 2 vieringen om zoveel mogelijk mensen te ontvangen in de kerk. Klas 2A was om 9.00 uur aan de beurt en klas 2B om 11.30 uur.  Beiden vieringen werden voorgegaan door pater Willy.

Met een mooi openingslied, gezongen en uitgebeeld door de kinderen, startte de viering. Het verhaal van Bram, het egeltje, gebracht door juf Renilde,  en het verhaal van de koning met zijn dienaar als het woord van Jezus brachten de kinderen naar de ontvangst van het broodje van Jezus, dixit pater Willy, de voorganger van de vieringen.

Met een prachtig afscheidslied en een dankwoord aan allen die meehielpen, de koster, de stewards, de leerkrachten en de voorganger en natuurlijk aan alle ouders en kinderen en hun families werd de viering afgesloten en begon een heerlijke dag als vriend van Jezus.