Een aanbod voor mensen in rouw binnen dekenaat Bree

Al heel wat jaren is er binnen het CCV een werkgroep bezig met rouwverwerking. Verschillende kleinere en grotere initiatieven willen rouwenden de kans geven om individueel of in groep bezig te zijn met dat wat hun het diepste raakt, wat hun leven helemaal overhoop heeft gegooid namelijk een stukje op weg gaan in hun rouwproces na het verlies van een geliefde. In het najaar plannen we zes samenkomsten binnen een lotgenotengroep om te spreken over het sterven van een dierbare, samen willen we met de steun van enkele begeleiders een eindje de weg gaan. Via gesprekken en kleine doe-opdrachten zullen we spreken over je geliefde overledene en over jouw verdriet. Uiteraard zal nodige discretie hierin heel belangrijk zijn.

Voor het eerst zal ook in ons dekenaat Bree een lotgenotengroep doorgaan, in bijgevoegde link kan je wat meer informatie vinden. Voor vragen kan je terecht bij de verantwoordelijke binnen het CCV, Liesbeth Corvers of via Liliane Peeters, parochieassistente (0494/594480 of peeters_l@msn.com).