Actie raamkerst

We nodigen iedereen uit om kerstmis te etaleren aan het raam of in te richten in de tuin, niet met bollen en glitter, maar met geboorte en nieuw leven. Vormgeven doet ieder in eigen stijl en beleving, van oude stal tot modern kunstwerk, van kerstster tot Bijbeltekst, van venstertekst tot vluchtelingentent.

Zet een kerststal of kerstbeelden aan je raam en verbind je op afstand met je buren, passanten… door er, zo je wenst, een kerstwens of kerstboodschap bij te plaatsen. Dit voorzien van een lichtje zou mooi zijn.
Kinderen kunnen er ook een kersttekening bijleggen.
Doe mee!

De actie Raamkerst gaat door in heel Oudsbergen. Maar wil je elders op kerstontdekkingstocht gaan, dat kan. Ook Bree, Neeroeteren en Dilsen-Stokkem doen mee. Ontdek ook de kerstlantaarn van Samana in Wijshagen. Meer dan ooit zetten we in op samenwerking met ziels- en tochtgenoten. Meer dan ooit geloven we in de kracht van ons allemaal. Meer dan ooit laten we kerstmis zien en beleven.